Manau totalas bent 10 taškų viršytas. Neptūno ekipa yra gan nebloga gynyboje. Komanda per rungtynes meta po 75 taškus. Praleidžia kiek daugiau nei po 80 tšk. Atskaičius Žalgirio 107 taškus ir L.Ryto 100 taškų. Būtų apie 78 taškus. Pirmiausia komanda labai prastai atakuoja iš 3 taškų zonos. Kibirai visi mėto, ypač Boneris megėjas su 10 proc pataikymu mėtyti po 5 troicus per game. Komandoje yra 3 kertiniai žaidėjai kurie renka daugiau nei puse koamndos taškų. Ruikis, Mažeika ir Vasylius, kiti tik pagelbėja ir labai jau prastai mėto. Atėjus Serapinui, ( jai jis šiandien žais) gal taškų tarodo mus mesta daugiau, tačiau , tie lyderiai mažiau žais. Alytus komanda žlugisi puolime. Ypač išvykose. Komanda Pasipildė negriuku, bet kad jis loši nemoka 😁 ant baudų klišas, meto daug metimų. Komanda sustirpėjo. Tačiau nemanau, kad jis dar bus rezultatyvesnė. Komanda pirmus kėlinius sužaidžia gerai, tačiau po to subyra. Manau šiandien reiktu laukti 155 taškų. Nes abi komandos klišos. Sėkmės
- Balsų: 0
Komentarai (10)