Dar vienas matchas iš Bosnijos , kuriame susitinka skirtingo lygio žaidėjai , t.y kroatas Veic (214) ir bosnis Hizak (609) . Bosnis bandė išeiti per Q į šitą turnyrą , bet pralaimėta 0;2 buvo ir čia pateko kaip LL ir tai buvo pirmas jo susitikimas šiais metais . Preituose metuose begalė pralaimėjo , ne viena ir ne du kartus pasitraukta dėl traumos ir pan , žodžius visiškai neblizga ir neveltui tokia vieta užima reitinge . Kroatas Veic taip pat stebuklų nerodo , bet tai žaidėjas galintis žaisti kur kas sekmingiau , turintis neblogą padavimą ir prie galo taip pat nėra jau toks visiškai netikęs. Nors ir kof nėra aukštas , bet tikrai verta paimti sausą pergalę kroato ir laukti jo pergalės per du setus . Sekmės.
- Balsų: 0
Komentarai (2)