Pirmose UEFA Čempionų lygos pusfinalio etapo rungtynėse pergalę svečiuose 2-1 iškovojo „Man City“, nepaisant to, jog pirmąjį rungtynių įvartį pelnė PSG. Pirmajame susitikime tylėję šį kartą savo meistriškumą turėtų parodyti ryškiausios Prancūzijos čempionų žvaigždės Kylianas Mbappe ir Neymaras, įmušdami bent po įvartį. „Man City“ sužaidė įspūdingai antrajame kėlinyje, tačiau tai rodo komandos nestabilumą. Visgi, kai susikaupia pastarieji žaidžia nepriekaištingai. Abejos komandos dažnai praleidžia įvarčius, realu, jog ir šį kartą pasižymės abu klubai.
- Balsų: 17
Komentarai (4)