Kokia Atletiko komanda buvo pirmoje sezono pusėje ir kokia yra dabar – skirtumas didžiulis. Pralaimimos svarbios rungtynės žymiai silpnesnėms komandoms, praleidžiama daugiau įvarčių nei, kad praleisdavo anksčiau, progų nerealizavimas, o paskutinius mačus žaidžia labai banguotai. Šiandiena tikėsiu Atletiko komanda, kad žais drausmingai savo įprastą gynybinį futbolą, juolab, kad varžybos labai svarbios dėl titulo lenktynių su kitomis top 4 komandomis. Manau Madridas primetinės savo gynybinį futbolą, įmuš 1-2 įvarčius ir ramiai pabaigs varžybas, o Elche vienuolikė viena iš lygos autsaiderių, tad abejoju ar pramuš Madrido vartus.
- Balsų: 4
Komentarai (0)