Siandiena bandysime su anglijos premier lyga, mano manymu labai geras koficientas uz everton komanda,tikrai evertonas yra visa galva aukstesne komanda ,ji sugeba laimeti netik pries silpnas komandas dar preitame mace buvo susitvarkyta su liverpool komanda,tai manau su southampton turetu dar lengviau susitvarkyti,southampton jau senai nesvente pergales,ir tikrai tai butu sunku padaryti pries evertona,tikiuosi bus nesunki pergale.
- Balsų: 1
Komentarai (0)