Galima sakyti, kad abi komandos pastaruoju metu kritusios į duobę. Šeimininkai iš pastarųjų penkių rungtynių pralaimėjo keturis kartus, tarp kurių vienas pralaimėtas taurės match'as ligue 2 komandai, kur daugiau pasižaisti gavo rezerviniai žaidėjai. Marseille yra gal net gilesnėje duobėje, konfliktai viduje(vadyboje). Sekiau komandos žaidimą nuo pat prasidėjusių pralaimėjimų pradžios. Ir atrodo, kad komanda sulūžo psichologiškai, kai buvo patirti du iš eilės pralaimėjimai kuriant progas ir žaidžiant kur kas geriau. Šiokie tokie gyvybės ženklai jau buvo matomi prieš PSG. Nors vėlgi buvo pralaimėta. Komanda buvo surinkta kovoti dėl aukščiausių vietų ir laikas pergalei ir šiandien tai padaryti yra pats manau tinkamas varžovas. Norėjosi imti pergalę, tačiau apsidraudimui imam su DNB
- Balsų: 4
Komentarai (1)