Wizards žais be B.Beal ir net sunku įsivaizduoti, koks šios komandos potencialas be pagrindinio komandos žaidėjo. Wizards yra viena iš blogiausių sezono komandų ir per naktį komandos žaidimas tikrai nepagerės. Knicks tuo tarpu žaidžia visai solidų sezoną, turi dabar dviejų pralaimėjimų seriją, tačiau paskutinės rungtynės išvykoje prieš Heat buvo pralaimėtos pačioje rungtynių pabaigoje, tad jeigu komanda pajėgi yra kovoti su tokio lygio komandomis, nematau, kodėl ši komanda negali įsirašyti pergalės į turnyrinę lentelę ir nugalėti Wizards komandos.
- Balsų: 9
Komentarai (0)