Dėti už The Roop gali tik savižudis prie tokio kofo. Nesvarbu, kad daina ir atlikimas yra geriausi. Dėl LT eurovizijos balsų skaičiavimo tvarkos gali būti visko. Nesvarbu, kad ziūrovų balsavime The ROOP bus aiškiai pirmi, bet taip pat aišku kad Gebrasy bus antras. Dabar lieka komisija, kurios balsas svarbesnis. Užtenka iš tų 10 komisijos narių finale, kad 2-3 nemėgtu Roopu arba jiems nepatiktu jų daina (nes realiai daina love it or hate it) ir sakykim 7 komisijos nariai skiria 1 vietą ir 3 nariai kokią 4-5 vietą. to visiškai užtenka kad Gebrasy surinktu daugiau komisijos narių balsų. Žinoma spaudimas komisijai bus žiaurus išrinkti The Roop, bet jei atsiras tokių kaip Mamontovas ar Bikus su kiaušais daugiau ir kurie pareikš principingai savo nuomonę, tai ir gali būit shock result visiem. Pagal dabartinę durną Eurovizijos balų skaičiavimo sistemą realiai vienas ar du komisijos nariai gali nuspręsti visą baigtį patys, nustumdami favoritą į apačią.
- Balsų: 22
Komentarai (11)