Ispanijos moterų čempionatas.
Bembibre pasipildžiusi SIlva ir Gladkova pradėjo žaisti geriau. Nugalėjo Zaragozą ir net Gerniką. Tik po pratęsimo nusileido Clarinos.
Cadi la seu žaidė Eurocup burbule kur sužaidė 3 rungtynes per 4 dienas, tad turėtų jaustis nuovargis ir šiaip ši komanda nėra labai stabili, mano akimis.
- Balsų: 5
Komentarai (0)