Futbolas - Anglija - Lygos Taurė ir finale susitinką Arsenal - Birmingham. vienas pagrindinių statymo priežasčių yra rimtas nusiteikimas visą turnyrą. Arsenal jau labai ilgą laiką nelaimį jokio turnyro ir treneris Wengeras yra sakes, kad mes į šį turnyrą žiūrim labai rimtai, pagal rezultatus matos, kad tikrai taip ir yra. Nes viso turnyro metų žaidė galimą sakytį pagrindyne sudėtimį, kai daugumą tokio lygio komandos duodavo pasireikštį jaunimui arba žaisdavo antra, tračia sudėtimi. Taigi atėjo laikas ir Arsenal kaška laimėtį. Komandos forma tikrai gera ČL nukauta, net Barsa nors ir paraleido pirmi įvartį. Nemanau, kad Arsenal labai ilgai tenms guma į naktį. Arsenal žaidėjai, tikrai nelauks pratesimo ar baudinių serijos kur visko gali nutiktį, net ten jau loterija. o Arsenal treneris, žaidėjai bei komados savininkai tikrai nori šito tytulo. Taip negalima nuvertinti ir Birmingham. Nors Premiership lygoja juos skiria net 12 pozicijų, bet jie taipat norį laimėtį. Bet komadų skirtumas yra akyvaizdus Arsenal pusėja todėl renkuosi Arsenal win, sėkmės.
- Balsų: 0
Si sezona abu kartus Arsenal irgi laimejo pries Birmingham.
Beje visa si turnyra kaip rasiai, nezaide pagrindas Arsenalo, zaide dubleriai ir jei ka ant pakeitinmo iseidavo pagrindas, tai tiek minciu is moano puses ir sekmes statantiems. Manau Arsenal win lygiai vienu ivarciu.