Vis dar solidus 2x2 žaidėjas puolime prieš blogiausia 2x2 gynyboje komandą. Čia rinkausi tarp Spanoulio ir Slouko overio, tačiau Spanoulio pusėje radau kelis pliusus. Pirmą, turbūt Kurtis ant Slouko statys Jovic, kuris vienintelis solidžiai besiginantis žaidėjas. Tuomet prie Spanoulio daugiau bus McColumn arba Shved. Antra, Sloukas yra labiau first pass žaidėjas, tuo tarpu Spanoulis ieško progos atakuoti. Jis per savo 15-20min išimeta vidutiniškai po 6.5 metimo iš žaidimo, kas yra labai geras skaičius tokiose rungtynėse.
- Balsų: 7
Komentarai (0)