Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2011/02/24 15:42 Valerenga (2 win) @191 8/10
 

Ledo ritulys. Norvegija - 1 Lyga

Taigi susitinka dvi skirtingo kalibro komandos tai Stavanger ledo ritulininkai yra pacioja lygos apacioje kiek teko stebeti ju zaidima tai panasiai atrodo ir karves ant ledo 😁 Istiesu ju zaidimas siemet tragiskas del play off jau seniai nebera galimybes pakovoti tai siose varzybose motivacijos pas juos kaip ir nelb matau 😁
Valerenga klubas zenge 5vt ir jai snd laimi pakyla i 4vt ir is tiesu sis klubas dar manu ketina pakovoti ir del cempionu titulo tad tasku barstyti negalima juolab pries tokias komandas kaip Stavanger klubas. Tad cia man sviecias Valarenga klubo pergale😁 sekmes😁
Tiesa jai ko nzn del traumu tai papildikit komentaruose

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Eddy7

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -1.93
  • ROI -0.11%
  • W% 56.81%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 219
  • Unitų atspėta: 1815.07
  • W-L-T : 121-92-6
  • Vid. unitų skaičius: 8.30
  • Unitų spėta: 1817.00
  • Vid. koeficientas: -119
 

Unitų pokytis

104-2-8-14-202025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (13)

  • As ne apie sita
    sita isvis fail
  • Kas sueina? 😁 3 kel 4-2 kaip matau nlb sueis
  • Scary taipogi 1prognoze parases ir dar pisi man prota
  • Warning pas mane bent tos kaip sakai nesamones sueina nei priesingai pas tave
  • Vaikeli?kazi kiek paciam metu? statau nesijaudink. Parasiau ant greituju prameciau ir fsio, kai losia paskutine vt su bevei lyderiais tai nemanau kad svarbus aspektas namai.geraii suda sumaliau cia, lede dar neilgai siedziu bet bandau kazka.
    O jus nx cia suda malat atsirado hui pisi kas bl
  • Uztat prajuokina nors zmones 😁 pliusa dedu uz tai 😁
  • Tokius kaip edy isvis brukt nx is cia! raso prognozes nors pinigu nestato... uztat ir priraso nesamoniu ziuredamas net ne i ta lentele.
    bbd medis
  • Paziurejo vaikas lentele (dar ne to diviziono 😁 ), jeigu viena komanda stovi auksciau uz kita, jie favoritai, nes jie geresne vieta uzima 😁 O kad isvykoj losia, tai vapsie nesvarbu, nes jie aukstesnei vietoj, todel yra laimes 😁 Zodziu tokiu prognozuotoju sitam forume manau nereikia, ar as klystu? 😁 D
  • Ne i ta lentele paziurejau, nu ka padarysi belieka laukti varzybu
  • Viena 2-oj kita 3-ioj vietoj 😁 😁
    zmogelis raso tik kad bele rasyt 😁 😁
  • Man atrodo tu paziurejai zemesne lyga o ne auksciausia
  • Taigi stavanger lenteles dugne yra yra. n3sport.no/07/table.aspx?tournamentid=308114
  • Sios dvi komandos zengia salia viena kitos,kazka tu sumaisei rasydamas