Vokietijos ledo ritulio cempionatas DEL....pagaliau sulaukeme pagrindinio vokietijos ledo cempionato! sveciai i si pagrindi metu rengini,startuoja po ispudingo Magentasport turnyro kur dalyvavo didzioji dalis auksciausios lygos komandu ,tame tarpe ir Eisbaren! Bremerhavenas turnyre iskovojo astuonias pergales,ir du sykius pralaimejo..is kuriu vienas finale,atkaklioje kovoje nusileista galingai Muncheno komandai! tuo tarpu Eisbarenas turnyre patyre visus penkis pralaimejimus!ka siandien siame ivykyje pasirinktu statistikos gerbejai ir fanai,nesakysiu..) bet as siandien renkuosi Berlyno nepralaimejima! po tokio tragisko pasiruosimo etapo,turi ateiti svente ir i Berlyna! cia pagrindinis metu uzdavinys,o ne koks remeju ispopsintas turnyras...
- Balsų: 2
Komentarai (1)