Labas Zalgiris pagave nebloga forma ir laimeje paskutines dvi varzybas pries panatinaikos ir baskonija.Zaidimas banguoja , bet silpnas komandas ar be formes gali iveikti . I svecius atvyksta fenerbahce pralaimeje dvi paskutines varzybas milanui ir albai .Del traumos neatvyks vesely ,statymui tik i nauda ir be jo yra kam zaisti. Asidrauziu imu tik pliusine , galima imti ir pergale smulkiai. Einu pries srove ,nes jau laikas isauti feneriui.Sekmes kas imsit
- Balsų: 6
Komentarai (0)