Manau čia linija turėtų stovėti apie -10.5. Surinkta mano manymu viena stipriausiųm jai ne stipriausia sudėtis visame Eurobasketo atrankos lange. O ryt manau net nereikia kalbėti apie motyvacija. Pirmame ture pralaimėta Belgams virš 20t, prieskoniui penktadienį pralaimėjimas Danijai, kas yra tragedija. Svarbiausia yra neperdegti ir manau čia galima sulaukti triuškinamo rezultato.
- Balsų: 48
Komentarai (8)