Pas Barcelona siandien zais daugiau jaunimo, kas visgi pliusas. Nezais Messi, kuris nesigina ir puolime stebuklu kolkas nerodo. Toliau Pique senis trauma, bei Busquets trauma. Dar raso De Jong nezais ir Roberto. Na, bet Barcelona turi gilia sudeti, jaunu talentu nemazai. Gales palost ir Coutinho normaliai. Smaigaly turetu Griezmann zaisti, kuris dar turi ka irodyti. Po pralaimejimo Atletico, turetume pamatyti kiek kitokia Barcelona, kadangi ir startinis turetu kiek pasikeites buti, tiek priesininkas silpnesnis. O kaikurie zaidejai turi dar ka irodyneti, kurie zaidzia nedaug. Taigi siandien Barcelona turetu itikinamai laimeti. Namu arenoj Barcelona laimejo 2:1, na, bet ten ir sekesi labai jau Dynamo komandai. Si kart neturetu taip labai sektis. Kad Dynamo nepralaimes dviem ivarciais niekaip nesiziuri. Neaisku dar ten kas zais. Cia svieciasi Barcelonos pergale koki 3:0 ar 4:1.
- Balsų: 9
Komentarai (0)