Buducnost manau dar prireiks laiko ataigaut po menesio nezaidimo del Covid 19. Italai po biski sugryze po traumu ir jiems jau sis macas gyvenk arba mirk.
- Balsų: 13
Buducnost manau dar prireiks laiko ataigaut po menesio nezaidimo del Covid 19. Italai po biski sugryze po traumu ir jiems jau sis macas gyvenk arba mirk.
Komentarai (1)