Čia iš viso 0:0 šviečia pagal visus rodiklius. Velsui pilnai pakanka lygiųjų čia, o suomiai kitaip nei nuo gynybos žaisti iš viso nemoka. Tai realiai jeigu nesukris kokios lempos nuo pirmų minučių, tai rungtynės bus pasitampymas iki pabaigos, kur suomiai tada pabandys visgi įmušti pirmu numeriu per paskutines 20 minučių.
Jų nelaimei Velso gynyba yra labai nebloga, ypač kai pasistato autobusą. Per 5 rungtynes nepraleido neivieno įvarčio, patys įmušdami vos 4. Suomiai irgi nesidraskė - per 5 rungtynes prasileido vos 2 įvarčius ir pelnė vos 6 (nepaisant to, kad 4 tų rungtynių laimėjo). Suomiai aišku sugebėjo įmušti bent po įvartį jau 6 iš eilės rungtynių, įskaitant ir 2 įvarčius į Prancūzijos vartus draugiškose. Bet šiose rungtynėse manau niekas nepuls stačia galva į puolimą, tai rungtynės greičiausiai bus labai nuobodžios.
- Balsų: 1
Komentarai (0)