Rusijos ledo ritulio cempionatas KHL....abieju konferenciju turnyrines lenteles autsaideriu dvikova! kazkokiu ipatyngu netekciu komandu sudetyse neskelbiama, jokio pranasumo viena ar kita puse neturi. siandien renkuosi sveciu is tolimojo Niznekamsko pergale iskaitant OTB. sveciams tai pirmosios isvykos turo rungtynes,i kurias bus atsizvelgta rimtai,pilnu pajegumu ,auksciausiu leveliu..ka daugiau gali isvykoje Neftechimikas nugaleti...nors Riga namie bando kibti i bet koki varzova,zaidzia agresyviai ir pasiaukojanciai,bet ..siandien uz protingesni,disciplinuotiskesni zaidima demostruojancia Neftechimika!
- Balsų: 2
Komentarai (0)