Sveiki ,Eurocup 6 turas kur susitinka Mornar 3-2 ir Ulm 1-4.Ir cia bandau svecius.Manau laikas krist jirms jau komandoj yra zaideju su coronos virusu ir kazkas dar tikrai nezais.Kitas dalykas sveciai zaidzia kolkas tik Eurocup ir turi visa savaite pasiruosti.Statymui minusas kad 1 tarpusavio maca laimejo Ulm nors po 2 kel buvo -14,bet kazkaip vistiek man cia value yra.Ir bandom eiti su sveciais kuriems jau sis macas gyvenk ir mirk norint siekti kelialapio i kita etapa.Sekmes kas imsit.
- Balsų: 44
Komentarai (11)