Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2020/11/02 16:00 Ulm (-1) @215 6/10
 

Sveiki ,Eurocup 6 turas kur susitinka Mornar 3-2 ir Ulm 1-4.Ir cia bandau svecius.Manau laikas krist jirms jau komandoj yra zaideju su coronos virusu ir kazkas dar tikrai nezais.Kitas dalykas sveciai zaidzia kolkas tik Eurocup ir turi visa savaite pasiruosti.Statymui minusas kad 1 tarpusavio maca laimejo Ulm nors po 2 kel buvo -14,bet kazkaip vistiek man cia value yra.Ir bandom eiti su sveciais kuriems jau sis macas gyvenk ir mirk norint siekti kelialapio i kita etapa.Sekmes kas imsit.

  • Balsų: 44
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

krulis11

Padėkų: 1334

Sekėjų: 322

  • Unitai 1216.81
  • ROI 9.30%
  • W% 49.67%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 2013
  • Unitų atspėta: 14532.81
  • W-L-T : 982-995-36
  • Vid. unitų skaičius: 6.62
  • Unitų spėta: 13316.00
  • Vid. koeficientas: 131.6
 

Unitų pokytis

124011801120106010009402025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (11)

  • krulis11 Ka dabar profesoriau pasakysi ?
    Kad ir aklai vistai grūdas nukrenta 😁
  • Neo Dvi lavonu komandos kapojasi, bet mornaras tai beleka zaidzia
    Jo bet svarbiausia sueitas statymas
  • tamaso dunauskas Geras jei nori kokia bendrovę paremt...
    Ka dabar profesoriau pasakysi ?
  • Dvi lavonu komandos kapojasi, bet mornaras tai beleka zaidzia
  • krulis11 As jau parases prognoze sito maco.Dabar ypatingai gerai ziurisi levallois -1 su 2.45 betsafe
    Dekui, nemaciau
  • Fisher Sakyk ar verta tavo nuomone Unicaja bandyt?
    As jau parases prognoze sito maco.Dabar ypatingai gerai ziurisi levallois -1 su 2.45 betsafe
  • krulis11 O ko jus norit 3.15 kof dabar 2.50 kas blogai ? Reiskia statymas neblogas o ar eis ar ne jau kitas klausimas
    Sakyk ar verta tavo nuomone Unicaja bandyt?
  • O ko jus norit 3.15 kof dabar 2.50 kas blogai ? Reiskia statymas neblogas o ar eis ar ne jau kitas klausimas
  • Geras jei nori kokia bendrovę paremt...
  • Ir kuo gi sakyk geras?
  • Geras sitas😉