Vakar dar masčiau apie Nevėžio pliusinę, bet linijos taip pavažiavo ir griebiu Ryto minusinę. Taip išvažiavo pagrindinis varikliukas, del Goudlucko situacija irgi neaiški, bet komandos lietuviai vistiek aukštesnio lygio žaidėjai. Dažnai būna kad tokie vieno kito žaidėjo išėjimai supurto komandą, o ypač lietuviai dabar turi įrodyt, kad ir jie gli būti lyderiais.
- Balsų: 12
Komentarai (0)