Lkl lyga kur susitinka Nevezis ir Siauliai.Ir cia bandau Siauliu pliusine.1.2 uz nevezi rimtai? Gerai atrodo jie nieko nesakau,bet toks kofas cia gryna nesamone.Pas siaulius atejo Orelikas ir Lukauskis ,kurie tikrai sustiprins ekipa ir cia fora tikrai turetu suvaziuot,netgi ir pergale smulkiai imama.Sekmes kas imsit.
- Balsų: 14
Komentarai (0)