Abi ekipos paskutiniose rungtynese laimejo triuskindami savo varzovus. Urawa nors ir isvykoi atrodo geriau , bet Osaka ekipa isvykoi praleidzia gana nemazai. Daugiau , nei po 1 pee rungtynes.
- Balsų: 0
Abi ekipos paskutiniose rungtynese laimejo triuskindami savo varzovus. Urawa nors ir isvykoi atrodo geriau , bet Osaka ekipa isvykoi praleidzia gana nemazai. Daugiau , nei po 1 pee rungtynes.
Komentarai (1)