Monaco blankus sezono startas ir nieko gero nezadantis zaidimas,taciau atejo svente ir i sio grajoko gerbeju kiema,turnyras kuriame galima pamatyti sio tenisininko didesne dali potencialo,turi dar tokia savybe sis zmogelis kad jei gauti tai gauti jei zaisti tai zaisti,jei krenta tai pirmas antras etapas ir namo jei zaidzia daznai galima tiketis is jo gero rezultato,tokia kaip tik ir yra si situacija kuri leidzia tiketi juo siame mace o kad ant clay sis zmogus zaisti moka ir moka labai gerai ne karta irodes ir abejoniu nekelia,plius sveicaras strigineja siame turnyre perlipes ant clay neranda savo grajaus nors iki tol forma atrode gera,tuo manau pasinaudos argentinietis ir ims cia sausa pergale o ta jis padaryti tikrai pajegus
- Balsų: 0
Komentarai (12)