Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2020/10/19 20:08 Valencia (Valencia) @135 8/10
 

Cia kas giliau mato krepsini, ne emocijom
vadovaujasi ir vien tuo, kad as Zalgirio fanas tai Zalgiris ant bangos ir ims tai akivaizdu, faktai, kad kol Anadolai dar bande kazka ir tai savo tragiska gynyba dar buvo zaidime ir du kelinius baige kaip ir lygiai, antroje puseje isvis nebebuvo jokios gynybos, nei zaidimo, nei jokios agresijos, tai normalu, kad profai kaip Milaknis, Heysas, Grigonis susimes laisvi savo saleje? - taip.
Matem jau Belgrade kaip Zalgiris vos is +9 išsikapanojo ir per 2 minutes prie geresnio Zvezdos puolimo jau atsilikinejo, buvo sausos atkarpos po 3-4 minutes prie geros serbu gynybos. Tai Valencia dvigubai geresne komanda tiek gynyboj tiek puolime uz Crevena Zvezda ir bus pastoviai atakuojami. Cia pasimatys tikras Zalgirio veidas kai atvaziuoja rimta komanda. Priekine linija Zalgirio bus atakuojama williamsas/dublejevicius, didelis faktorius tas kad Dublejevicius ištrauks Louverna is po krepšio, kas reiskia, kad atsidarys dar didesnes erdves po Zalgirio krepsiu. Gynyboje pakankamai gali lengvai viska keistis Valencia. Nemazai kureju, todel puolime pries tokia Zalgirio gynyba neturetu buti problemu. Zaidzia gera zaidima ir gerai atrode grajuj su realu, tiek net su barca, kur nors jau atrode prapiso graju vos neisbrido. Nenoriu vertinti kaip seksis dabartiniam Zalgiriui, bet ispanams visada prapisam. Nematau talento prasme kuo pranesnesni Zalgiris sudetim. Rimciausias isbandymas su labai rimta komanda kuri viska keis gynyboj Dublejevic, Williams, Kalinic, Prepelic. Prognozuoju Valencia pergale apie 10 taskų bet imu saugesni varianta.

  • Balsų: 59
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Ramonas67

Padėkų: 5

Sekėjų: 3

  • Unitai -10.64
  • ROI -3.23%
  • W% 50.00%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 41
  • Unitų atspėta: 326.36
  • W-L-T : 20-20-1
  • Vid. unitų skaičius: 8.22
  • Unitų spėta: 337.00
  • Vid. koeficientas: -104
 

Unitų pokytis

0-6-12-18-24-302025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (26)

  • Viska sumeta zalgiris, tuoj floterius prades metyt nuo tritaskio 😄
  • Visai neblogai ta valencija atrodo
  • swe3t3 Gal kas turi streamą?
  • Gal kas turi streamą?
  • Lauvergne daug greitesnis nei Dubljevic !! Perpelic (kiekviena sezoną blaškosi nuo vienos iki kitos komandos) ir Kalinic , toli gražu ne Lukas ir Rokas (čia 40/60) !! Pas Velencija yra geras Williams (kuris gali išaut), pas mus Grigonis !! _ Žalgiris turi daugiau pasirinkimu ant suolo ir dar publika !!
    Čia tik su Žalgiriu !!
  • Valencia baudos aiksteleje sunkiai bus pramusama, tai jai bent pakris trajakai zalgiriui ims ta Valencia, nieko ten is ju nera tik skambios pavardes suvarytos i viena komanda ir tiek.
  • Koubi_24 Plius, zmogus orientuojas i teniso statymus, kaip matau, tai dabar suprantama, is kur tas suvokimas menkas krepsiniui.
    O jis dar kazkam pries tai sako "Seni tu man rodos delioji tenisa ir deliok nekisk snapo kur matai sausus skaicius."
    kai pats pries tai vien tenisa deliojo ir pirma karta idejo krepsini is neapykantos zalgiriui fantaziju prirases, nu grynai juokdarys
  • Plius, zmogus orientuojas i teniso statymus, kaip matau, tai dabar suprantama, is kur tas suvokimas menkas krepsiniui.
  • Adminam pasiuliciau bana saut menesiui gal biski nusileistu ant zemes Ramonas nes ziuriu jokios pagarbos. Nesuprasi ka labiau cia esi isimilejas valencijos zaidima ar zalgiriui nepykanta.
  • Sitas tiek neigiamu emociju ideda, taip uztvirtintai i kiekviena komentara reaguoja, kuris uz zalgiri ir dar mini, kad yra "zalgirio fanas", sako nelygink crvena zvezda(dvigubai silpnesne komanda uz valencia)) ar anadolu su barcelona, o tu matei barcelonos zaidima sita sezona? nei kiek jie negeresni uz tavo nuvertinamas zvezda su anadolu.Fantazotojas sako cia zalgiriui be sansu, jus paziurekit valencia zaidejus, ant kokio lygio ginybiniai zaidejai )))) paskaicius straipsni atrodo zalgiris net 60 nesumes pries tokius kaip WILLIAMS PREPELIC DUBLEJEVIC DEFENDERIUS , nu sorry bet juokdarys esi."Nemazai kureju, todel puolime pries tokia Zalgirio gynyba neturetu buti problemu. Zaidzia gera zaidima ir gerai atrode grajuj su realu, tiek net su barca," O sitas sakinys isvis lempinis, ties kuria vieta cia zalgirio ginyba bloga?
    "KUR NET SU BARCA" paaiskink man kuo tave barca sita sezona taip zavi?

    P.S cia labiau tau ne prognoze gavosi o nusistatymas pries viena komanda, tiek fantaziju prirasyta kad WOW tiesiog
  • Ramonas67 Gaus tas tavo Zalgiris ryt ir viskas biski komanda su kitu pasiruosimu atvaziuoja, Lietkabielio gauna nuo Armani 20, dar ir nuo ryto savaitgali baranka pasiims
    Klausyk, tu geriau snekek po varzybu, o ne pre match. Tas vaikiskas isitikinimas, kad kazkuri komanda laimes parodo, ant kiek kvailas turi buti. Gaus, negaus, ne tame esme. As ziuriu i bendra paveiksla ir neciulbu, kaip tu cia, kad laimes 100 % Zalgiris ar dar kazkas. Pasikartosiu, man cia 60/40 Zalgiris. O sneket, kad atkirs nuo deriniu, susigins, kas tu esi, skautas kazkoms Valensijos, kad jau prgnozuoji, kaip baigsis? Pasibaigs varzybos, tada ir padiskutuosim. Cia kalba jis apie pralaimejimus Lietkabeliui, kur Zalgiris tiesiog atejo pasivaiksciot ir buvo susikoncentraves i Eurolyga. Armani gavo, nes buvo tik 2 sezono varzybos. Ir kalba, kad Rytas dar laimes 😄 Tavo krepsinio suvokimas, kaip 15 metu vaiko, nesupyk, zmogau.
  • Koubi_24 Tokia pat agresyvia ginyba demonstruoja ir Zalgiris. Del pikenrolo ir kitu atmustu deriniu cia jau burimas is kavos tirsciu.
    Gaus tas tavo Zalgiris ryt ir viskas biski komanda su kitu pasiruosimu atvaziuoja, Lietkabielio gauna nuo Armani 20, dar ir nuo ryto savaitgali baranka pasiims
  • Ramonas67 Mano argumentai jei tu skaityt
    moki, tai lygiaverte sudetis agresyvi gynyba ir kad gali keist viska gynyboj ir nepaeis Zalgiriui 2x2 visa graju, o deriniai bus atmusti.
    Tokia pat agresyvia ginyba demonstruoja ir Zalgiris. Del pikenrolo ir kitu atmustu deriniu cia jau burimas is kavos tirsciu.
  • Mano argumentai jei tu skaityt
    moki, tai lygiaverte sudetis agresyvi gynyba ir kad gali keist viska gynyboj ir nepaeis Zalgiriui 2x2 visa graju, o deriniai bus atmusti.
  • Ramonas67 Tai ka tu cia komentuoji 50/50 maca eik dek savo zalgiri ir lauk ju pergales. As paaiskinau motyvus savo kad nepasiims cia zalgiris ispanu gaus spaudimo rimto
    O kas tu, ekstrasensas, kad sakai, jog Zalgiris gaus spaudimo ir malku? Prie dabartiniu salygu Valencia verta imt tik del kofo. Bet cia visiskas 50/50,gal net 60/40 zaliu. Vis tik namu faktorius cia vaidins nemaza role. Ir niekas nera garantuotas, kad Dubljevicius susimes savo troikes. Laikyt viena is pagrindinių faktoriu, kad nelaimim pries ispanus ir varzovai, kuriems pralaimejo Valencia mazu maziausiai absurdas. Bet sekmes tau.
  • Visi sauke, nes jei Efesas noretu ir butu gyvenk ar mirk rungtynes sunesiotu ta Zalgiri atvaziavo atsipute be formu visi ir gavo su tragiska gynyba ir pelnytai gavo nieko ypatingo neivyko. Valencia kitaip ginsis ir tiek
  • Tai ka tu cia komentuoji 50/50 maca eik dek savo zalgiri ir lauk ju pergales. As paaiskinau motyvus savo kad nepasiims cia zalgiris ispanu gaus spaudimo rimto
  • Visi jau prieš cvezda dėliojo, kad Žalgiris parodys tikra veidą, ir nieko gero nesužais, sužaidė ar ne, tai parodo rezultatas, gynyba Žalgirio 2 vietoj po 4 turu, palei praleistus taškus. Visi šaukė, kad efesas Kaune jau tikrai Žalgirį pastatys į vietą, gavo malkų ir išvažiavo atgal, Tai gal jau Žalgiris šiemet parodė savo veidą, plius kad dar be lengvo krašto žaidžia, nes Vasturia sunkiai patempia.
  • nakas Cia ka parasei del tu sausu minuciu, galiu pasakyt ta pati apie valencia pries barca ziurejau tai 3-4kel po 3-4minutes gavo tokias atkarpas kad nuo lygaus rezultato prie -17 nuejo
    O tu matai kad pralosta ispanu komandoms kur ispanu lygis stipriausia lyga, tu gal
    nelygink Barcoe su Crevena Zvezda ok? arba su tinginiais anadolais, faktas tas kad Zalgiris nieko neirodes dar, nes zaidimas tikrai ramybes nesuteikia
  • Cia ka parasei del tu sausu minuciu, galiu pasakyt ta pati apie valencia pries barca ziurejau tai 3-4kel po 3-4minutes gavo tokias atkarpas kad nuo lygaus rezultato prie -17 nuejo
  • Baxhiuaa Vaikine, tavo 10 last prognozių iš teniso, ką tu čia man tą tenisą prikaišai kašio eksperte 😄 Aš kalbu apie faktus, kurie pateikti juodai ant balto, o tu rašydamas, kad žaidžia gerą žaidimą, nors rezultatai to neatspindi nežinau ką turi omeny ir labai juokinga, kai tą patį komentarą copy paste darai po visomis prognozėmis 😁 sėkmės kašio eksperte, tikiuosi pataikysi 😁
    O tai negali buti prastas runas? uz tai pries tai buvo 11:2 kazkas tokio. Tai jei cia kiekviena pizdavosi kieno koks scoras tai toli neisi bahureli
  • Ramonas67 Seni tu man rodos delioji tenisa ir deliok nekisk snapo kur matai sausus skaicius. Ir nelygink ispanu lygos su Lietkabieliu. Ten Barca Baskai Realas ne viena karta dar gaus nuo Unicajos. Tu Zalgirio zaidima seki? matei kad prie geros gynybos tasku nepelno po 5-6 minutes? gerai kad Lekaviciu turi ir Jokubaitis on fire. Matosi kad boxscore paziuri ir tiek ziniu. Sako nuo Unicajos gavo ir Real betis 😂
    Vaikine, tavo 10 last prognozių iš teniso, ką tu čia man tą tenisą prikaišai kašio eksperte 😄 Aš kalbu apie faktus, kurie pateikti juodai ant balto, o tu rašydamas, kad žaidžia gerą žaidimą, nors rezultatai to neatspindi nežinau ką turi omeny ir labai juokinga, kai tą patį komentarą copy paste darai po visomis prognozėmis 😁 sėkmės kašio eksperte, tikiuosi pataikysi 😁
  • Baxhiuaa Per visus statymus tą pačią dainelę EGzertas kartoja, tai net juokinga darosi 😁 Tu faktais kalbėk verčiau, o ne savo subjektyvią nuomonę reikšk. Kurias tu geras varžybas ispanų matei šį sezoną apart išvykoje prieš lavoną Realą, kuris vos ne vos sugeba namie prieš 8 Khimky žaidėjus laimėt? Asvelis namie +2, pralošta namie Barcai, kuri vos ne vos juda, pralošta namie Unicaja, pralošta išvykoj Real Betis, pralošta išvykoj baskam. Kurioj tu vietoj matai jų gerą žaidimą, kai rezultatai prasti?
    Su Barca maciau come back ir kabinimasi pabaigoj jei ne pora teiseju svilpuku butu mega komanda malkyciu gavus ir 15 akiu per kelini pametus ka tai pasako apie Valencia?
  • Seni tu man rodos delioji tenisa ir deliok nekisk snapo kur matai sausus skaicius. Ir nelygink ispanu lygos su Lietkabieliu. Ten Barca Baskai Realas ne viena karta dar gaus nuo Unicajos. Tu Zalgirio zaidima seki? matei kad prie geros gynybos tasku nepelno po 5-6 minutes? gerai kad Lekaviciu turi ir Jokubaitis on fire. Matosi kad boxscore paziuri ir tiek ziniu. Sako nuo Unicajos gavo ir Real betis 😂
  • O tu kiek varzybu matei? ar boxscore patikrinai?
  • Per visus statymus tą pačią dainelę EGzertas kartoja, tai net juokinga darosi 😁 Tu faktais kalbėk verčiau, o ne savo subjektyvią nuomonę reikšk. Kurias tu geras varžybas ispanų matei šį sezoną apart išvykoje prieš lavoną Realą, kuris vos ne vos sugeba namie prieš 8 Khimky žaidėjus laimėt? Asvelis namie +2, pralošta namie Barcai, kuri vos ne vos juda, pralošta namie Unicaja, pralošta išvykoj Real Betis, pralošta išvykoj baskam. Kurioj tu vietoj matai jų gerą žaidimą, kai rezultatai prasti?