Laba diena Eurocup susitinka Bahčešehir ir Partizan.Ir čia bandau šeimininkus. Aisku Turkai mano didelio pasitikėjimo nekelia, bet Partizan atrodo irgi silpnai. Komandos treneris skundžiasi dėl įtempto grafiko. Turkai dar be pergalių aplamai ilga sausra ir Turkijos lygoj ir pagal aplinkybes ta 1 pergalę gali pasiimti jau rytoj toks kofas vertas dėmesio. Sėkmės kas imsit.
- Balsų: 36
Komentarai (3)