Some4u
Nurasyt tai tikrai dar nevverta,nes pas juos per kelinuka buna keiciasi ir tokiem kelinukam rezultatas pvz 27-7 ,30-10 yra norma,bet siulau is patirties geriau neziuret maco ,nervus pataupysit😁
Nu tu teisus, po HT net neverta žiūrėti užteks flashscoro garso : D
jurg1s
Kai žiūri live tai supranti, kad vargu, bet vėl gi čia ne ta lyga kurią nurašyt gali iki HT.
Bet vaizdas graudus aikštelėje..
Nurasyt tai tikrai dar nevverta,nes pas juos per kelinuka buna keiciasi ir tokiem kelinukam rezultatas pvz 27-7 ,30-10 yra norma,bet siulau is patirties geriau neziuret maco ,nervus pataupysit😁
Aš dar vis negaliu pamiršt kaip tas ciukcius 2 baudas prametė 😁, primeciau jei būtum pliusine fora paėmęs tai jaučiu būtų pirma įmetęs, antra specialiai prametes, atsikovojes kamuoly ir trajaka ibirbines 😁
Nelaime
Jau uztektinai prisisnekejau, vaakr issijuokiau is Zal, nubaude, sakiau kaip zjbs KBL niekas neina is sitos lygos pas taruoju metu tai as patylesiu...
Bet vaizdas graudus aikštelėje..
Bet vaizdas graudus aikštelėje..