Tikriausiai visi žinote, kad Mirotič nežais, nes serga koronavirusu. Dėl šios priežasties ir koeficientas už Barceloną yra pakilęs. Praeitą savaitę komanda pralaimėjimo prieš tikrai neblogą žaidimą demonstruojančią Zenit komandą ir sunku pasakyti, ar pralaimėjimas buvo, nes žaidėjai dar nejaučia vienas kito, ar kad komandą treniravo Masiulis. Šiandien prie komandos vairo sugrįžta Šaras ir net neabejoju, kad komanda rungtynėse atrodys visai kitaip, kadangi bus labiau reaguojama į veiksmus aikštėje. Taip, nebus Mirotič, tačiau komanda perpildyta talentu ir bus proga sužibėti kitiems žaidėjams. Nors Valencia Eurolygoje iškovojo dvi pergales, Ispanijos lygoje buvo patirtas pralaimėjimas ir "Real" sutriuškinimas praeitame ture nereiškia, kad "Valencia" yra puikios formos.
- Balsų: 3
Komentarai (0)