Susitinka 2 Ispanijos klubai, koeficientas gal ir logiškas, nes žaidžiant pilnom sudėtim Valencia jau šį sezoną yra įveikusi Barceloną + koronos virusio atvejai pastąrąją savaitę, neabejotinai pablogino visą treniravimosi procesą ir panašiai, tačiau komandos galva jau grįžta, komandoje pilna talento, kur atrodo turėtų sugebėt ir be trenerio rankos įveikt tokią komandą kaip zenit, tačiau tikrai prastai atrodė Barcelona būtent šiose rungtynėse, Valencia nors ir nugalėjo Realą, kuris visiškai tragiškai atrodo, teko stebėt visą dvikovą prieš Baskonus tai visiškas lavonimas lyginant su praėjusiu sezonu, kosmines varžybas prieš Realą sužaidė Dubljevičius pataikęs tiek tritaškiu, komandos branduolys neblogai pasikeitęs, tačiau komanda savaitgalį vietinėje lygoje nusileido Unicajai, kur atrodo lyg ir priežastis galėjo būti žaidėjų taupymas, tačiau pagrindiniai žaidėjai visi viršijo savo minučių limitus, tad nemanau, jog tai į naudą, Barca turėjo daugiau laiko poilsiui, keletai treniruočių, keliaut niekur nereiks, problemų su chekinimais nebus, po mačo prieš Zenitą atrodo, korono viruso atvejų nepaplito tai manau čia turėtų būt įtikinama Barsos pergalė.
- Balsų: 9
Komentarai (0)