Laba diena keliames i rytoju Eurocup kur susitinka Nantere ir Trento.Ir cia bandau seimininkus.Nesuvokiamas cia kofas uz juos aisku rytoj jie jau bus favoritai,bet siandien dar galima juos pasiimt su geru kofu.Taigi komanda manau niekuo ne blogesne uz Trento namie nugalejo Cedevita ir isvykoj 3 kel lygiai kapojosi su Canarais.Trento nugalejo Bursa ir sutriuskino Prometheas,bet as tos pergales nesureiksminu ,nes labai daug traumuotu buvo pas Graikus.Kitas idomus dalykas,kad Italijos lygoj Trento isvykose duoda po 3 kofa pries tikrai ne stipresnew komandas nei Nantere cia 1.6 nesamone ir bandau imt Nantere.Sekmes kas imsit.
- Balsų: 17
Komentarai (3)