Laba diena lendam i rytojaus Eurocup kur susitinka Levallios ir Buducnost.Ir cia matau value uz svecius.Nu nei pro kur nera cia pagal kofus toks pranasumas man cia uz Buducnost 2.50 kazkur turetu buti.Pagal popieriu sakyciau juodkalnieciai net geresni.Aplamai francais pasitiket labai niekada negalima dar su 1.30 kazkokia nesamone.Kas nori saugiau gali pasiimt +7 as bandau net su pergale.Sekmes kas imsit.
- Balsų: 28
Komentarai (0)