Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2020/10/02 16:27 Daugiau (2,5) @-109 8/10
 

Sekmadienio saldainiukas is Italijos. Napoli siemet rimtai nusiteikes duoti kova Juvei del scudetto. Sudauze Genoa paskutinese rungtynese ir labai jau lengvai kamuolys rado kelia i varzovu vartus. Aisku skirtumas sumesti 6 Genojai ir Juvei su gynybos generolu Girini, bet komandos aplamai zaidzia labai atvira futbola paskutinese tarpusavio rungtynese. Neimant paskutiniu taures rungtyniu , lygoje buvo imusta atitinkamai 3,7,3 ir 4 ivarciai ir tikiu rezultatyviom rungtynemis si sekmadienio vakara.

  • Balsų: 24
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

donatasdk

Padėkų: 80

Sekėjų: 23

  • Unitai 131.09
  • ROI 12.89%
  • W% 47.24%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 130
  • Unitų atspėta: 1171.09
  • W-L-T : 60-67-3
  • Vid. unitų skaičius: 8.00
  • Unitų spėta: 1040.00
  • Vid. koeficientas: 184.8
 

Unitų pokytis

1501441381321261202025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (26)

  • Matosi, kad fanatas😁 Maladiec!
  • As tik poolio reikalus zinau cia 😁 laimejo pernai ir pasakiau uzteks auksto lygio fulei . Na nebent vokieciu kartais paziuriu, nes stadionai nors dainuoja ir komercializacija akiu nedrasko
  • 😁 bet kiek pamenu , praeitais, nemazai clean sheet turejo pool.Idomu. Gal su tavo pagalba reiks gryzti i APL
  • Minusas, kad dabar kitose kofai nuvaziuos, o uz Liverpool det reik neskubet, nes neaisku kas Alissonui yra ir kiek covidas paplis po rinktiniu 😁
  • Sveikinu, su lengvais$$
  • As daug ant btts buvau uzdejes. Su Liverpool konkreciai reik visada det btts, jeigu 1.6+ . Jeigu nera Alisson dar daugiau dedi 😁 ta prasme ne taurese cia
  • Kosmosas. Bandau mažiau 8.5 su @3.5 😄
  • IgZem, tau neatrodo, kad keisti dalykai dedas APL? Gerai, kad as jai Bye pasakiau pries pora metu😁
  • Napolis neatvaziavo zaisti
  • O kodėl atšaukta? Dėl coronos?
  • Aga. techninis pralaimejimas
  • Atsauke varzybas?
  • Nedaug labai, isijungiau 0-2 kazkuriuo momentu, vare vare jie i prieki, uzdejau ah -0.75 ir isjungiau 😁 paskui nustebau irgi, kad tik paciam gale
  • Tu sian ziurejai Fredericia? Kaip galima turet 120 sansu ir tik viena imust? Kaip uzburti sian Helsingør vartai buvo
  • Su udine buvo kaip visai kita komanda, bet ir udine siuo metu lyg hasho paruke zaidzia.
  • Toks jausmas kad zaidzia ,kad isspaustu lygiasias (0-0), buso lyg ir nera pastate, bet blankai atrodo
  • Nu nekazkas, puolejas visus golus sumuses pakeistas, pasyvus 😁
  • 😁 sekmes su situo!
  • Pasiemiau ir ju win uz 9.9 😄
  • Spezia seip tikrai neblogai atrodo, man irgi atrodo kad imus
  • Kazkokios pievos vyksta, nesusitaria tarnybos. Ankstesnese varzybose idomus variantas man atrodo - Spezia imus 1.8, pinna 1.86. Milanas rotuos po europos 120, spezia ant kontru gali prisaudyt
  • Ups, cia jau negerai
  • Napoli nebuvo leista skristi i turina, du zaidejai pasigavo korona galbut ju bus ir daugiau.
  • Mano prognozes remiasi daugiau tuo ka as matau siuo metu ir analizuoju pagal tai, nes ziuriu daug futbolo. kas liecia kas parasyta, tai daugiau paremti prognoze "faktais" ir tik tiek.
  • O ka manai apie nepakankama pasiruosima del covid? statsai nelosia, jei ka