Taigi jau po keliu dienu startuoja pagrindinis worldu turnyras. Manau tokiame GenG koeficienta galima tikrai izvelgti nemazai value,pagrindiniai konkurentai turbut bus Topai ir Damwon. Man vis dar stovi tas LCK pusfinalis pries akis,kai mano nuomone del labai ilgos tech issue,Drx sugebejo grizt i serija ir laimeti. Manau ten turejo viskas pasibaigti kitaip ir jie su Damwonais finale butu suzaide kur kas garbingiau,bent jau paeme viena mapa,ar du,ko pasekoje butu matomas kitas koefas cia. Manau komanda visiskai pribrendus didesniem laimejimam,galbut kai RUler buvo silpnoji grandis ir vis del ju Botlane diff pralaimedami svarbesnius macus viskas apsierte aukstyn kojom. Rulej igavo superine forma ir dabar tiek ir pries T1 paskutineje serijoje parode jog yra world class ADC,nekalbu jau apie savo irodziusiu BDD ir Clid.
- Balsų: 3
Komentarai (0)