Argentinietis po karantino atrodė blankiai, us open krito pirmam rate ir buvau gan rimtai suabejojęs ar šiemet jis dar grįš į optimalią formą, bet grįžt į forma netruko ilgai, turnyras Romoj išėjo į naudą ir jei pergalė prieš Nadalį man labiau atrodė kaip didesnis Nadalio prasto žaidimo nuopelnas, tai kitame raunde prieš Shapovalovą galutinai įsitikinau Schwartzmano pajėgumu. Shapovalovas žaidė tikrai labai gerai, bet Shvartzmanui net ir stipriausi varžovo smūgai būdavo įveikiama užduotis ir didžiąją dalį jų jis labai sėkmingai grąžindavo į varvožo pusę save vikrumo dėka, tas Shapovalovą tiesiog žudė. Kecmanovicius turėjo neblogą pergalių seriją ant grunto, bet varžovai buvo labai silpni, abejoju ar jis galės kažką pastatyti prieš argentiniečiui, Schwartzmanas jau dabar yra pasiekęs gerą formą ir matau tik sausą rezultatą, nors užsienyje tipsteriai renkasi Kecmanoviciaus +2.5.
- Balsų: 4
Komentarai (0)