West Ham premier lygos sezoną pradeda su 2 pralaimėjimais ir švelniai tariant blankoku žaidimu. Antradienį paaiškėja, kad vyriausiasis treneris ir 2 žaidėjai pasigavo covid-19. Sekmadienį laukia rungtynės prieš Wolverhampton, kuris mano nuomone šiuo metu rodo labai gerą futbolą. Paskutinėse rungtynėse vilkai ilgom atkarpom prie savo vartų laikė prispaudę ir patį Manchester City. Manau Wolverhampton yra ryškūs favoritai laimėti šiose rungtynėse.
- Balsų: 15
Komentarai (2)