Valensijoje rengiamas identiskas turnyras kaip vyko kaune. Galime prisiminti koks buvo Albos ir Milano startas. Nerezultatyvus ir bedantis puolimas.
Cia mano manymu susitinka dar labiau gynybines komandos. Aisku sezono pradzia ir t.t., bet po beveik 40 tasku abiems sumesti per du kelinukus yra zveriskai daug.
Asvelis per visas savo draugiskas mete ~80 tasku per graju, bet buvo zaista su kur kas silpnesnemis 2 ir 1 diviziono ekipomis. Taigi remiantis pirmo grajaus turnyre scenarijumi logiskiausia yra ciupti underi pirmos rungtyniu puses 77.5tsk
- Balsų: 4
Komentarai (0)