Tikrai nesitikejau kad si sezona bus toks atvejis, kai reikes statyti pries zalgiri uz ryta. Bet mano manymu snd pranasumas vilnieciu puseje. komanda geresneje formoje, zaide pora valandu anksciau ir lengvesnes rungtynes (tai yra lb svarbu kai zaidziama dvi dienas is eiles). Vienintelis minusas ryto puseje tai yra bjelica, kuris zaidzia po ligos ir akivaizdu kad zaisti nepasiruoses - vakar atrode tragiskai. Nemanau kad per nakti ryskiai pageres jo savijauta.
Zalgiris ir toliau naudos savo kosmine rotacija - nera jokiu abejoniu, o tai destrukturizuoja visa komandos zaidima. Vakar pasimate ir pykciu protrukiai tarp zaideju ir trenerio, o tai yra absoliutus blogis komandoje. Matau cia ryto pranasuma snd ir bandau pasinaudot tuo kad triobetas bando pasipelnyt is ryto fanu dirbtinai sukeldami kofa uz ryta....
- Balsų: 0
Komentarai (1)