Susitinka, Espanyol (6 vieta) - Real Madrid (2 vieta).
Nzn uz Real mano manymu per didelis kofas. Paskutinese varzybose Real atrode tikrai gerai. Ir tikiuosi vel prades must ivarcius ir rodyt zaidima kaip anksciau. Jeigu jie dar tikisi, kad Barca suklups, tai jokiu budu negali sau leist daugiau prarast nei tasko. Espanyol gal ir neblogai atrode, bet pralaimejo paskutines 2 varzybas ir smuktelejo i 6 vieta. Bet velgi, nors ir bus sunku, bet Real yra geresni ir stipresni, ir nera cia ka daug pasakot.
- Balsų: 0
Issiaiskinau kad kofas toks greiciausiai toks, kad Real isvykose prastai suzaide paskutines 2 varzybas. Vienos lygiom, kitas gavo. Bet as cia bedos nematau. Real zaidejai visi sveiki, nepaisant to i rikiuote jau grizo Pepe ir Dudek is po traumu ir Ramos po suspendavimo. Mourinho buvo isskrides ziuret Lyon varzybu, todel tiksliai nzn ar jis bus grizes ant siu varzybu, ar jo vieta uzzims asistentas Karanka.
Espanyol turi kelias netektis, tai Mattioni, Pablo Osvaldo, Ivan de la Pena.