Tenka girdėti atsiliepimų iš šono, kad šiame sezone statyti už Šiaulius gali tik nevispročiai. Visgi šiandien pabandyius būti kaip tik tokiu ir turbūt sulauksiu daug blogų komentarų...
Taip, Šiauliai šią savaitę išvykoje prapylė rungtynes Perlui. Visgi reikia pripažinti, jog vilniečiai paskutiniuoju metu rodo tikrai gerus rezultatus. Taip pat šiauliečiai vertėse be M.Žukausko ir D.Gvezdausko, tačiau kaip sakė A.Sireika, D.Gvezdauskas šiandien jau turėtų žaisti.
Estai į Lietuvą atvyksta sužaisti dvejų rungtynių - šiandien su Šiauliais, o ryt su Perlu. Pirmadienį ir antradienį estai žaidė savo čempionate. Nors žaidė su autsaideriais ir iškovojo triuškinančias pergales, tačiau pirmose rungtynėse žaidė tik 6-iese, o antrose - 8-iese. Be viso šito, estai į Lietuvą atvyksta be vieno svarbiausių savo žaidėjų G.Arbeto (11,7 tšk BBL) bei ne tokio svarbaus - A.Sakso. Didelis klaustukas taip pat kabo ties T.Sokko (8,3 tšk.) pasirodymu, kuris gydėsi kelio traumą ir vietiniame čempionate paskutinėse rungtynėse nežaidė.
Komandos turnyrinėje lentelėje stovi greta, tačiau Šiauliai namie turi santykį 7/1, o estai išvykose - 3/5.
Pirmąsias rungtynes Estijoje 80:68 laimėjo estai, o Šiauliai paskutinį kėlinuką prapylė 25:14... Įdomumo dėlei, G.Arbetas ir T.Sokkas tose rungtynėse kartu pelnė 30 taškų.
Nuo tų rungtynių komandose pasikeitė tai, kad iš estų išėjo R.Krabbendamas bei ekipą neseniai papildė A.Škėlė. Šiaulius paliko R.Harrisas ir A.Čepulis, o atėjo R.Broadusas.
Taigi šiandien laukiu revanšo ir, manau, jog šiauliečiai tikrai yra pajėgus pramušti tokią forą. Sėkmės!
- Balsų: 0
😁