Semininkams si vakara netinka niekas kitas kaip tik pergale , ir manau nusiteikimas bus tikrai maksimalus , nes jie priims grupes autsaiderius , Antwerpo Giants kurie sioje grupeje dar nepatyre pergales dziaugsmo , todel norint issaugoti realias viltis pakovoti del vietos tolimesniame etape Krka butina pergale , ir ta manau jie padarys dvizenkliu skirtumu. Visu pirma Giants neteko savo lyderio Hopkins , kuris tiek europoje tiek ir vietiniame cempionate rinkdavo solidu tasku skaiciu (Fibaeurope: 17,4 pts.) tas iskarto atsiliepe ir komandos rezultatuose ,praitas europos macas pralaimetas Dexia klubui (77-73) ir jeigu si pralaimejima galetumem laikyti kaip padoru , tai paskutines belgijos cempionato rungtynes namuose pries vos 6-ja vieta besidalinancia Leuven (62-71) jau daug ka pasakancios. Giants zaide vos 7 zaidejais is kuriu vienas aiksteje praleido 14min , tai rodo , kad patikimu pakaitalu komandoje nera , ir treneris priverstas laikyti tik tuos zaidejus kurie visa sezona traukia komandos vezima. Manau , sunkiai cia seksis belgams atsilaikyti pries tikrai dvigubai motyvuota Krka , todel 8 tasku fora atrodo ganetinai nedidele , ir kaip jau minejau laukiu Novomesto komandos pergales bent jau 10 tasku skirtumu.
- Balsų: 0
Komentarai (2)