Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2011/02/01 11:56 bet title Rudupis win (Rudupis win) @-115 8/10
 

Rudupis po zaidybines duobes praejusio menesio pradzioje panasu kad is jos issikapste, tuo tarpu nevezi vienas zmogus gramzdina tolyn. Po sitokios eiles pralaimejimu, bei paskutinio zeminancio pralaimejimo neptunui pirmauajnt 21 tasku po 3 keliniu nevezis turetu but visiskai paluzes. Manau zaidejai netiki treneriu, nebetiki ir savim. O tai gali labai daug nulemt kai zaidzia apylyges komandos. Tikiuosi Rudupio pergales.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

smodis

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -87.70
  • ROI -6.56%
  • W% 50.57%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 176
  • Unitų atspėta: 1248.30
  • W-L-T : 89-87-0
  • Vid. unitų skaičius: 7.59
  • Unitų spėta: 1336.00
  • Vid. koeficientas: -112
 

Unitų pokytis

-70-76-82-88-94-1002025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (71)

  • 1k USD uz nevezi . puikus statymas .aciu uz demesi.iki kitu kartu
  • Ko cia jus parinates sportas juk nu -250Lt ir ka ka dabar daryt visalaik laimet negali 😁 visai jokio paro zmones TAIKA 😁
  • Nostradamo gerai sake krapikas aukstaitiskai pradejo sneketi tai zaidejai ir suprato kad reikia laimet
  • Jis tik siulo, o statyti ar ne, tai jau cia tavo reikalas. 😁 😁 ziurek pats uz ka statyt, o ne aklai kitais pasitikek. 😁
  • 😁 😁 😁
  • 14:2..
  • Ziauru..
  • Vsio ragas blet ...72:62 ,nxx
  • Blt supistas krapikas ,68:62 ...
  • Nu bl*t nejaugi rudupis nepaims..
  • Po trijų lygu, nu įdomu darosi
  • Biski pazekit kaip siauliai gauna 😁 65:50 😁
  • Labai nestipriai 😁
  • Biski gauna rudupis 😁
  • 43:38 po 2 kel
  • 42:36 dar liko minute antram kelini
  • Rudupis ne kazka 😔
  • Kas neziurite nevezis 24-22 rudupis po 1kel.
  • Eik i bbl tinklapy
  • Gal kas zinot kur ziuret galima butu ta rudupy kaip dauzo?
  • Matot kaip dauzo rudupy sakiau krapiks aukstaitiskai pradejo sneket
  • Gal kas zinot kur paziuret sita maca koky linka?
  • Oi kvepia nevezio win cia, kai tiek primesta. anyway sekmes
  • Laimes nevezis ,nes krapikas sake daugiau nekalbes zemaitiskai ,o kalbes aukstaitiskai vadinas zaidejai supras ko nori krapiks ir paims ta susikta pergale tam krapikui
  • Viskas aisku kad cia prapisit jau jus 😉 1k usd uz nevezi,,
  • Jai nori nevezio kofo statyk Triobet 2.5 kofas negana😟?
  • Prasyk angelio, gal uzmes, litu matosi jis turi nemazai 😁 D
  • Kasnors dar zadat pakelt nevezio kofa ar jau dabar imt?
  • Visiem sekmes kas Rudupy emet ir geru emociju, bei Rudupio pergale skelbencio finalinio svilpuko 😁
  • Tai super bent kamnors nuotaika pagerinau 😁
  • Bet juokingiausias tai cia tu😁 siaip zinok prajuokinai mane su savo komentarais.
  • Tomas85 visi jus cia drasus ziuriu toj kibernetinej erdvej 😁
  • Statau 10 lt kad angeliz nera 15 metu ;D
  • Ir kas leistu mokyklinukui atsidaryt saskaita pries 7 metus topsporte😟 Tai taip iseitu kad tada dar pradinukas buvau 😁
  • Tai cia topsporte tam varganam ir tarias ar leist padet bet tik nerimtose bendrovese
  • Visiem sekmes kas statet 😁
  • Angeliz tu kloune, eik isisblaivyk 😁 pats su savim cia kalbi. paziurek vien tavo zinutes viena po kitos eina. isgerk raminanciu ir sedek sau isivaizduok kad 10k padejai ir litai tau jau plaukia 😉
  • Ir sory kad taip uztersiau etery bet tikrai suparino 😁
  • Nu bl visai lol ar as sakau kad dejau bl 10stk nx sakau kad buciau dejas bet nespejau nes kofas nukrito tiek to duog durniui kelia.....

  • t0t0
    nueik ir pasiziurek po kiek as statau y NHl diskusijos apie rungtyniu baigtis ir suzinosi galiu imest ir uz rudupy kur dejau jai nori.Bet ka as cia su jumis terliojuos tai pats nesuprantu vaiku darzelis tikras 😁
  • Ko cia jus pjaunates? poxuj yra ,koks ten skirtumas ,vaikai ten raso ir pisa prota ,kad deda po 10 stuku ,nekreipkit demesio 😉
  • Ir as rasiau kad bl ant sakuciu 10stk mest galima buvo bet nespejau nes ten garantuotas pelnas o rizikos jokios
  • Suka prajuokino,cia zmones kurie toias sumas stato cia visu pirma neraso 😉 O ateina pasijuokt is tokiu kaip tu 😁
  • AngeliZ ar koks ten bl,nesikeik ir nesinervuok,eik toliau kalk savo milijonu,daryk sakutes visiem😁
  • Nu tai gal as delto nesiginciju ir man px 250 uzmeciau uz Rudupy ir man px. Bet kai paraso kad 10stk negali pastatyt tai tegul nejuokina vaikas. O del rudupio pergales as nesu tikras ir dar karta kartoju man dzin.Jai neis mane NHL vel temps y virsu nx kaip sunervino dar niekad taip susinervines nebuvau 😁
  • Tu Savinto turbut ju nesi skaites zmogau jai nezinai nx cia rasai bl ir mane nervini su savo durnom blevyzgom
  • Cia dar tas newezis win paism ant 10 tasku.50/50,kad siaulius supiso,tai sireika po pahmielo buwo,nesigaude jis ten isviso.Krapikas,sikna svyla,o plius snd namie su prienais,kaimas pries kaimas kalsis.LKL baisiau nei NBA,neptunas is newezio 22tasku atrdo atpiso 4keliny per 7minutes😁 Cia gi stebuklu lyga 😁
  • Tai cia tope taip darai o bl Triobete tai nx limitas 40Stk laimejimo lol nx
  • 😁 gal lietuva is krizes isvesi 😁
  • ANgeliz, juokdary tu, nejuokink zmoniu geriau.. eik taisykles atsiversk ir paskaityk geriau, nsmn nerasinejas..

    10stk uzsimane jis pastatyti ;DDD
  • Ne dek tope ten dar 1.8
  • Ble sumazejo iki 1,5 triobete..reik imt pirmos varzybu puses Rudupio pranasuma
  • Bl uzmeti 10Stk nx be to pratesimo ir garantuotos saibos bl.
    nu 10stk dar nedejau bet po 1000Lt teko
  • Ka tu cia apie tas sakutes svaigsti? po kiek tu dedi? cia desimtim tukstanciu turi deti ir tai melstis kad pratesimo nebutu.
  • O koks limitas😟?
  • O tai kokios sakutes jau gerai tau skaitos? kiek %😟
  • Nu tai juokas ajsku bet galima surizikuot buvo be pratesimo 11% tada bet px nx Tikiuos rudupis laimes nemazai uzkroviau.Bl man be NHL nelabai kas eina daugiau iskyrus NBA dar tik ylendu y koky tenisa ar kase kita iskyrus NBA ir ziurek minusiukas pareina tikiuos nutrauksiu serija los sendien su Rudupiu ir galesiu ramiai mest uz NHL 😁
  • 3.09% 😟 cia juokas yra paemus dar tai kad sakutes topsporto ir triobeto kur limituoti statymai. uz LKL ten nepadesi dideliu sumu.
  • Bet dabar jau pyzda greit susigaude topas ir numuse kofa uz rudupy
  • Bl su pratesimu buvo sakutes bl 3.09% nes su pratesimu 1.77kofas uz rudupy o triobete 2.5 uz nevezy skaiciuok bl
  • Angeliz kokios sakutes su topsportu? jei pratesimas tavo sakutem ragas.
  • O topas turbut greit numazino nes sakutes bl gavos su triobetu 3.09% pelno garantuoto
  • Bl ziopsojau ir praziopsojau 2.01 buvo tope o dabar teko uzmest ant 1.8 nx nx
  • Kur jis tau kyla ?
  • 1.96 tope o triobete kazkodel pakrito iki 1.5
  • Bet nesuprantu kdl rudupio kofas kyla :o
  • Oj tas krapikas. ten be jokio trenerio kol kas manau geriau lostu jie. nzn ka jis ten daro kad taip krito zaidimas komandoj
  • Stebuklas pagal mane butu jei krapikas uzvadovautu ir iskovotu pergale.
  • O kas butu stebuklas pagal tave smodi?
  • Tikekimes stebuklu nebus.
  • Dbr prisijungiau kad parasyti sita prognoze 😁 nu manau cia sansai 35/65 rudupio naudai. krapikas matau ryskiai neranda kalbos su zaidejais nors sudetis tai pas nevezi gal net geresne