Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2011/01/30 23:49 bet title Barcelona (0) (Barcelona (0)) @-250 7/10
 

Taigi rasau dabar, nors dar like 2sav. Kadangi pastebejau, kad kofas yra jau dabar minimalus koki leidzia taisykles.

Apie komandas pasakot beveik nieko kaip ir nereik, nes abi komandos visiem pazystamos iki skausmo. Arsenalas zais namie. Nu aisku per 2sav.visko gali nutikt, traumu ir pan. Bet as vistiek neisivaizduoju ju laimint pries dabartine Barca. Dar turint omeni, kad jiem tikrai sunkiai sekasi pilnai atsiskleist pries didziausio kalibro komandas. Ir as neskaitau tu varzybu pries Chelsea atsiskleidimu, nes melynieji buvo stiprioje krizeje. Blogiausiu atveju cia matau lygiasias.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Bentlley

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -14.18
  • ROI -2.42%
  • W% 58.62%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 91
  • Unitų atspėta: 595.82
  • W-L-T : 51-36-4
  • Vid. unitų skaičius: 6.70
  • Unitų spėta: 610.00
  • Vid. koeficientas: -137
 

Unitų pokytis

0-6-12-18-24-302025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (38)

  • Prie ko cia kofas? Kofas neturi itakot statymo pasirinkimo.
  • Rungtynes Super bet tavo statymas nepraejo 😡! 😁 D whahaha sakiau as tau kad i toki kofa nelysti hahaha😡
  • Na kad ir uz ka sirgtumet, bet varzybos tai labai grazios, manau pripazinsit visi. Labai greitos atakos ir barcos kamuolio kontrole 😁 Grazu ziuret 😁
  • Katik pastaciau uz arsenalo pergale 4,65 koef orakule ir daugiau padejau uz arsenal 10 (2kofas).Sekmes
  • O topas dirba siandien?
  • Nevykeli, jei tu statai po 5lt (mamos dienpinigius), tai aisku, kaip tu gali statyt ant tokio kofo. O man jis yra normalus. Tu geriau pasidaryk tapeta is 20 ivykiu ir uzmesk pitaka 😁 Arba geriau pisk tiesiai i valgykla ir nusipirk bandele.
  • Ce su tokiu kofu lyst tai saves tu negerbi turbutj, nors kaj mamas dodamus dienpinigius stataj taj tau pzdu, idomusz tjum ciuvakas bobslejau
  • Del tokio koficianto neverta lysti i toki matcha.. cia geriau nusipirkti alaus ir ziureti rungtynes 😁
  • Dekit dekit visi uz arsenala gal man uz bars kofa pakelsit 😁
  • Bus koks fix'as ir viska visi praknis
  • Pokstininkai chebra jus, nesamones snekat, uzdauzys ta arsenala, nes arsenalas pries rimtus grandus zaist nemoka, o dar karts nuo karto stulbinamai meto taskus laimetose varzybose
  • Del tokio kofo tiek rizikuoti... 😁
  • As irgi stambiai desiu uz 10 kokia stuka litu ,unibete dar didesnis kofas uz tai 2.02 ,nuojauta kuzda kad barsa net ivarcio neimus su ispudingu kofu galima irgi bandyt
  • Tai paziuresim rungtynes 17d ar kelinta ten zais.As statysiu uz arsenala 1 ir stambiai uz 10 ir ramiai ziuresiu
  • Vidmai mink bl is mano prognoziu, nes erzini tu mane. Kiek tau nx metu isvis yra tu man pasakyk?! Nes as matau kad medis esi. Barsa nelaimes nes bl braga arsenalas sudauze 😁 Krc neuzilgo varzybos, ir nera ko cia pilstyt is tuscio i kiaura.
  • Nera sansu laimet barcelonai.Pasiziurekit kaip arsenalas visus dauzo savo aiksteje : arsenal 6-0 braga,partizan 1-3 arsenal,arsenal 5-1 shaktar,shaktar doneck 2-1 arsenal,braga 2-0 arsenal,arsenal 3-1 partizan.Ir dar pyksta uz teisybe kad statyt pries ARSENAL neapsimoka .Del 1,4 kofo nejuokink
  • Nelaimes barsa niekaip ,kad ir kaip visus spardo ,bet si karta niekaip
  • Galiu pasakyt tik tiek, kad puolancios komandos pries barsa nelaimi, o arsenalas nemoka gintis
  • Kamuolio kontroles is Barcos atimt negali niekas, cia jau paprasciausiai ju stilius, o ne taktika. Jei Arsenalas imus pirmi, tai apskritai kamuolys bus beveik tik pas barca, o jei barca imus pirmi, tai gal siek tiek daugiau atakuos arsenalas.
  • Manau bus didziulis presingas is arsenalo puses per visa aikstele ,tam kad barselona neprimestu savo taktikos kamuolio laikymas ,perdaviomas po perdavimo,manau ,kad didele itaka tures pirmasis ivartis kazkurios puses ,jai arsenalas imusa pirmas barsai be sansu laimet sias varzybas
  • Ale rimtai cirkas be pinigu 😁 jau kaip minejo anekdotai...
    o tas nofastfood tai kaip ziuriu ne man vienam uzkliuna, na nieko nepadarysi jei vaikystej tevai per galva muse ir dabar demesio maza...
  • 😁
  • Koeficientas nors ir sudinas, bet statymas geras,barsa nepralos😁
  • Is jusu komentaru anekedotus galima kurti 😁 "smugis po smugio i barsos vartus" jauciu tu smugi i ciainika esi gaves.
  • Vidmai, tu tai isvis tyliai gal buk.Nebus tu smugio po smugio, nes 70% laiko barca kamuoli kontroliuos. Isvis nerasyk tu savo sapalioniu, nes net skaityt geda.
  • Cia tik uz ARSENALO pergale 😡 Ne vien delto kad mano mylimiausia komanda ,bet jie savo aiksteje ardysis kaip zverys ten smugis po smugio eis i barcelonos vartu plota o 2kelinio pabaigoje isvis uzsmaugs ta barca


  • Eik sikt bently 😁 duxas
  • Ball possesion siu varzybu nera ko laukt 😁 Nes kaip visada aisku kas kontroliuos ilgiau, ir koks kofas bus 😁 Beje geresni statyma visada galima rast. Tau atrodo prastas, o man normalus. Nes kaip sakiau, jei Barca forma islaikys tokia, niekaip nematau arsenalo laimint. Plius Barca pernai man atrodo tokio gero zaidimo nerode. Bent jau iki siol tai jie ziaurus.
  • Kam listi i toki maca, kai bent keli daug geresni yra? Palaukiam tas pora savaiteliu ir oj kaip vaizdas prasvieses. Be to, laukiam komandu "ball possesion", drisciau tegti, kad pats smagaiusias ir daugiausiai pelno nesantis statymas, lygiant laimejimus/ pralaimejimus 😁
  • Cempionu lygoj barca labai daznai lygiuoja. jei neklystu, praeitais metais neikarto nepavyko laimet isvykose, siemet kolkas pavyko viena kart pries panathinaikos. o bet taciau puikia forma demonstruoja siuo metu 😁 cia teks pasukt galva
  • Kiek atsimenu, tai CL atrinkatuosiuose barcos taktika isvykoje suzaisti lygiom, o namie turit teigiama rezultata laimeti...na zodziu atsargus zaidimas isvykoje, nepuolant visomis jegomis...bet siuometine barca, kartais ir nelabai stengdamasi sugeba laimeti ir daug musti
  • Ce barsa stengsis kuo maziau prasileist ir ginyba bus stiprinama,kad namuose nereiketu atsilosinet o atakuos manau kontra atakom tik,nes nerizikuos prasileist
  • Nofastfood..vejus sneki...komanda kaip barsa, niekada nebandys sau uzpokstauti su minusiniu rezu namie atlosinejant! cia tik barsos vin!
  • Dėl statymo, nei už, nei prieš šią minutę.. Bet jūs čia tikrai užsitampėt, nesistengs per daug 😁 ...
  • Kaip gali isvykoja nesistengt? Pats supranti ka kalbi? Cia tau ne taure kokia. O Ciampionu Lyga. Nuo kada tik namie pradejo stengtis komandos? O laimejus isvykoje, LABAI pasigerini sau situacija ir namie jau nebe toks didelis spaudimas, kad arba sudauzai 2-3 ivarciu skirtumu, arba krenti lauk.
  • Arsenal pergale cia geriausia imt. nes barsa isvykoje tikrai nesistengs per daugiausia. ir kaip Lipolis sake tai tikrai namie bandys atsilost
  • Nesamonę čia yra
  • Gal geriau 2,5+ imt?
    siaip manau kad barsa turetu pralost 2-1, bet namie atzaist si rezultata su griausmu