Taigi rasau dabar, nors dar like 2sav. Kadangi pastebejau, kad kofas yra jau dabar minimalus koki leidzia taisykles.
Apie komandas pasakot beveik nieko kaip ir nereik, nes abi komandos visiem pazystamos iki skausmo. Arsenalas zais namie. Nu aisku per 2sav.visko gali nutikt, traumu ir pan. Bet as vistiek neisivaizduoju ju laimint pries dabartine Barca. Dar turint omeni, kad jiem tikrai sunkiai sekasi pilnai atsiskleist pries didziausio kalibro komandas. Ir as neskaitau tu varzybu pries Chelsea atsiskleidimu, nes melynieji buvo stiprioje krizeje. Blogiausiu atveju cia matau lygiasias.
- Balsų: 0
o tas nofastfood tai kaip ziuriu ne man vienam uzkliuna, na nieko nepadarysi jei vaikystej tevai per galva muse ir dabar demesio maza...
siaip manau kad barsa turetu pralost 2-1, bet namie atzaist si rezultata su griausmu