Susitinka 2 apyliges komandos, nelabai isivaizduoju kaip cia aprasyma suburt, todel pasilieku grynai prie savo nuomonesm ka galima butu pavadinti spejimu
- Balsų: 0
Susitinka 2 apyliges komandos, nelabai isivaizduoju kaip cia aprasyma suburt, todel pasilieku grynai prie savo nuomonesm ka galima butu pavadinti spejimu
Komentarai (1)