Olimpija man atrodo absoliuti Eurolygos autsaidere..Olympiakos siemet stengis patekti tarp 4 stipriausiu komandu ir pakovoti del taures Madride..
Komandu skirtumas akivaizdus,tdl snd tikiuosi maziausiai dvizenklio Olympiakos pranasumo..
- Balsų: 0
Komentarai (0)