Nors moterų krepšinis yra galbūt mažiau prognozuojamas, tačiau, manau, kad mūsų merginosčia yra per daug nuvertintos ir toks koeficientas yra kiek didokas.
Pergalės kaina paskutiniame ture yra didžiulė tiek vienai, tiek kitai komandai, nesabi ekipos turi vienodą pergalių ir pralaimėjimų balansą - 3/6. Tiesa, visas kortas gali sumaišyti tokį patį balansą turinčio Galatasaray klubo pergalė namie prieš Prahos ekipą ir tuomet tolyn keliautų turkės. Visgi, kol rungtynės neprasidėjo, visų komandų šansai yra lygūs.
Taip, Aistės vis dar turės verstis be lyderės A.Bimbaitės, tačiau mūsų merginos jau įrodė, kad moka kautis ir be jos, kuomet namie buvo įveikta Galatasaray ekipa. Žaidžiant A.Bimbaitei, namie buvo parklupdytos ir Spartak bei Halcon Alvenida ekipos, kurios yra grupės lyderės.
Aišku, nors viena pergalė išvykoje būtų padėjosi netgi labai, tačiau yra kaip yra, o varžovės - taip pat tipinė namų komanda, kuri išvykoje pralaimėjo visas 4 rungtynes, ir pralaimėjo jas 26.5 tšk. skirtumu.
Kodėl jos turėtų iškovoti pirmąją pergalę būtent Kaune? Nežinau. Pirmąsias rungtynes namie prancūzės laimėjo 63:59, tad buvo parodyta, kad kovoti tikrai galima. Manau, kad mūsų merginos padarys viską, kas tik priklauso nuo jų, o paskui jau kaip Dievas duos ir reikia tikėtis, kad Galatasaray namie pralaimės čekėms. Sėkmės!
- Balsų: 0
Komentarai (7)