Azijos taurė, techniškai stypri P. Korėja žaidžia su techniškai silpniausia Indija. Kai žiūrėjau rungtynes Bahreinas-Indija, supratau, kad sekančiam ture korėjiečiams žaidimas su indais bus į vienus vartus, o apie įvarčių santykį nekalbu, turbūt virš penkių bankių laisvai. Čia griekas nesinaudoti tokiu saldainiuku.
- Balsų: 0
Komentarai (0)