Abi komandos žiurint i rezultaus pirmame etape pasirodė silpnai, tačiau Caja Laboral man yra kur kas geresnė komanda, kuri labai nustebino ta duobe savo kai berods klupo 5 kart iš eilės, bet pabaigoje susieme ir parodė ka gali, Malagos komanda nematau čia jiems rimtesnių prošvaičių keliauti toliau, Pana su Caja Laboral gerokai pajegesnės komandos, aišku namie jie gali nustebinti ir Panathinaikosa ar Laborali ir nugalėti, bet man nesitiki kad abu klubus jie iveiks. NU tiesiog Malagos klubas man atrodo prastai ir bandau dėti už Cja Laborali.
- Balsų: 0
Jeigu treneris prametamas pries pat eurolygos varzybas, tai komandoje vyksta negeri dalykai.