Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Techasas - Lietuvos rytas

01/08 20:15 Mipas -3.00
2011/01/08 00:17 Techasas (1) @900 3/10
 

As tikiu, kad Techasas naumuose gali sukurti stebukla 😁 nerasau jokiu argumentu kam patinka tiesiog rizikuokit, o as paziuresiu cido arenoj kaip mano miesto garbe gina dar pries sezona nurasytas Techasas 😁 😁 😁

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Mipas

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai -16.07
  • ROI -15.30%
  • W% 46.15%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 13
  • Unitų atspėta: 88.93
  • W-L-T : 6-7-0
  • Vid. unitų skaičius: 8.08
  • Unitų spėta: 105.00
  • Vid. koeficientas: 137.1
 

Unitų pokytis

0-6-12-18-24-302025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (28)

  • Beje kas del Krapiko tai tau pritariu 100prc 😉 jis man nepatinka 😁 geriau butu Maskvyti pasikviete 😉 ar dar ka bet tik ne ji 😁
  • Nevezis irgi nebloga, kovinga komanda, taciau lb jiems nepasiseke del trenerio. Didele uzuojauta del amzina atilsi Rimo Girskio, kuris buvo treneris is didziosios raides, ir kuris lb daug dave Neveziui, taciau manau Krapikas nera tas zmogus, kuris turi treneriui tinkamu savybiu ir tai gali atsiliepti sezono pabaigoje, bet as irgi gerbiu tavo komanda ir linkiu jai sekmes.Taigi sirkime kiekvienas uz savo komandas 😁
  • Taip maciau varzybas ir as ir tikrai norejau kad panevezys laimetu 😁 nes Rytas tikrasi nera tas rytas kuris musdavo visus be gailescio 20 - 3 0 tasku 😁 kas del panevezio žaidėju tai surinkata tikrai nebloga komanda 😁 Lonavicius visada moka suburti geras komandas 😉 nors komandu budzetai buna skurdus 😁 Panevezio komandoja db yra labai daug zaideju kurios jis treniravo budamas Nevezio ekipoja, jis juos moka puikiai sustatyt i vietas nes kiekviena gerai pažysta 😁 sekmes tau ir tavo Techsui,😁 bet tik tada kai jie žaidžia ne pries Neveži 😉
  • Esme ta , kad Techasas ne luzeriu komanda ir kovoja kiekvienose rungtynese nesvarbu su kuo zaistu 😁 rytas realiai stipresnis ir as to neneigiau nei vakar, nei snd, bet stebuklas, apie kuri vakar sakiau, sutik maruse galejo ivykti 😁
  • Ka ka pasakys, turbut netik aisketeja pralaimejot, bet ir rubinėja gavot malku normaliai 😉 kaip kedainiuose 😁
  • Grizau is arenos, ka pasakys techaso trypejai? 😁 😁 😁
  • 163 under suėjo su vėjaliu 😁 DDDDDDDDDDDDDDD
  • Gaidziai tas rytas blt dar teisejai padeda nx
  • Patarimas pats duxas esi.Cia ne sakalai ri ne perlas bl...Su tokiu ryto zaidimu...
  • Xa xa oj mldc techasas , tegul plytfanius i vieta pastato , o va zmogus 10 lt pastate , neblogai gaus 😁
  • Traukia tuos duxus teisejai dar , Ryzas nx issipisineja baudas duoda asilai kurvos blet
  • Siauteja panewezys 😁
  • Tehasas gera komanda nera ka sneket
  • Nekvailiokit vyrai😁 )
  • +22.5 tehaso paemias.
  • As paemiau +21 , techaso 😁
  • Tai gal cia pirma rungtyniu puse tas 12.5
  • Orakule 12.5 uz tehasa😡! 😁 gal jamat?
  • Drąsiai Techaso minusinė,gaila tik kad tokios neduoda
  • Jeigu ka tai as is kauno. o jau ka panevezys miestu miestas tai nieks nesigincija 😁
  • Dejau as ne lita, o 10, kuriu man visai negaila 😁 o antram, turbut esi is kokio kaimo kuriame net nera jokios komandos 😁 😁 😁 tai ir pats negali statyti juk uz balbieriskio ruonius topas neduoda kofu
  • Nu ir gangalas
  • Nedea jis nei lito nei dvieju.. jam dar statyt negalima 😁
  • Krc.. 😁
  • Ne ne, paims cia ta ryta 😁 D
  • Turbut dedi 1 lt ar 2 kad idomiau ziuret butu. suprantu tave bet cia rytas nusluos paneveziuka 😁
  • Gal nepriestarauju, turi savo nuomone as savo 😁
  • Sutrips ta tavo Techasa 😉