Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Baghdatis M. - Berdych T.

12/30 19:00 BRE -10.00
2010/12/27 17:28 Baghdatis M. (1) @140 10/10
 

Parodomasis ATP Abu Dhabi mačas

Džiugina tai, kad jau netrukus prasidės naujasis Teniso sezonas, mano nuomone vienas stabilesnių sporto šakų, kuria ne taip ir sunku domėtis.



SLIMMER, FASTER, STRONGER BAGHDATIS READY FOR 2011 - būtent tokia antrašte mane pasitinka atpworldtour.com, kuri papasakoja apie sunkias ir alinančias Bagdačio treniruotes, besirengiant 2011 metų sezonui. Nors mačas parodomasis, jis taip pat ir svarbus ruošiantis jau kitą savaitę prasidedančiam turui po Australiją. Todėl manau, kad čia Bagdatis mažai juokaus, tuo pačiu tikiuosi, kad Berdychas kaip ir 2010 metų antrą pusę (neskaitant paskutinio turnyro) buksuos.
Pats esu įsitikinęs, kad Bagdatis geresnis žaidėjas. Daug kas priklauso nuo jo nuotaikos. Pagal straipsnį tikrai vilioja toks koeficientas. Sėkmės bandantiems. Ir linksmų naujųjų metų chebra! 😁

Nuorodos:
http://www.atpworldtour.com/News/Form-And-Fitness/2010/Baghdatis-Training-Block.aspx

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

BRE

Padėkų: 0

Sekėjų: 3

  • Unitai 172.22
  • ROI 10.68%
  • W% 56.19%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 195
  • Unitų atspėta: 1794.22
  • W-L-T : 109-85-1
  • Vid. unitų skaičius: 8.32
  • Unitų spėta: 1622.00
  • Vid. koeficientas: 110.8
 

Unitų pokytis

1901841781721661602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (46)

  • Tssode
  • Kas laimejo sode ar tsonga?
  • Berdych
  • Kas pirma seta eme😟
  • Jo eisiu sudegint cigarete, anyway grazus macas buvo 😁
  • Jo paskutini kamuoliuka dailiai nuleido ;]]
  • Flashius o dabar nueik ir susidegink 😁
  • Nu ir nx blt
  • Bet kai pramuso 😁 negaliu patiketi...
  • NewBetter o tu sakai kad neverki ;]]
  • Svarbu antras setas gerai suejo 😉
  • Pasiziurek i save 😁
  • Vamos marcos!
  • Invalidas grynas ...
  • Atisgawo biski
    😁
  • Va jums ir exibition macas 😁
  • Paemiau sode 😁
  • Nu wa db tai jau tikrai viskas aisku
  • Tikrai neverta soderling imti
  • Ir as uz 1.85koef paemiau kad berdych laimes antra seta, nes tikrai atrodo pranasesnis
  • Verta sode imt su 1.45 kof?
  • ??
  • Ka galwojat apie soderling-tsonga??
  • As nesneku api tave asmeniskai 😉
  • As neverkiau , tiesiog pasakiau , kad rebreaka lengvai galejo padaryt ir kad nevykes yra , kur tu matai verkima? 😁
  • As ziuriu maca ir neaklas ir matau kad cekas geriau atrodo. as palaidosiu kai cekas laimes ne pirma seta o visa maca, to jis dar nepadare 😉 ir kalba yra ne apie maca si o apie jusu verkima. pasiguoskit mamai ar dar kam, kam cia zemintis pries visus ir verkt?
  • Aduliss tu gal aklas? jei tu cia vilciu dedi , sveikinu - tu didelis optimistas , cekas dvigubai geriau atrodo 😁
  • Mldc Berdych 😁 )) + neblogas pareis.
  • Taigi jam saule i akis spigina, gyvai paemiau antra seta win
  • Uzpisat verksniai ;]] gavo breika ir laidoja jau. nx cia verkiat, nelyskit isvis i lazybas su savo 20 lt
  • Iskrites tas kiprietis jau galejo iskart atsibreikint...
  • Fizines treniruotes tai tik forma pakelia,bet zaidimas pagereja su laiku, tam reikia praktikos, tai pikas bagio gali but ant Aopen, ;]
  • Nu va nubreikino pizda tam baghdatciui
  • Geriau cekas atrodo 😁
  • As irgi berdycha buciau pasirinkes, bet kai exibition tai tiesiog pasiziuret,
  • Nu, kad kofas krenta, tai nereiskia, kad laimejo jau Bagis
  • Spejau dar paimt su normalesniu kofu .labai gerai sitas turetu eit😉
  • O ,kaip soderlingas prieš t-songa?
  • Krenta krenta ;D bet man labiau kazkaip prie sirdies yra alchasas kiprietis nei tas Berdych... 😁
  • Kofas graziai krenta 😁
  • Http://atpworldtour.com/News/...atis-Training-Block.aspx , Baghdatis veltui laiko neleido 😁
  • Jau tik 1.78 kofas bwine
  • Niekada nestatau kai tik prasideda teniso koks nors turnyras. Pirmam raunde. 😁
  • Manau ims baghdatis. 😁
  • Tik kvailiai gali list i exhibiton'us ;-]
  • Jo tenisas tikrai laukiamas sekmes ir tau geru ir tau nauju 😉