Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2010/12/18 11:18 bet title Breakers -2.5 (Breakers -2.5) @-154 6/10
 

Vakar Breakers suzaide puiku maca ir iveiek kur kas pajegesni varzova nei Tigers. Breakers apskritai man geriausia komanda lygoje as nemanau, kad jie nesugebes iveikti Tigers kurie siemet zaidzxia labai silpnai.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Velnyys

Padėkų: 119

Sekėjų: 122

  • Unitai 73.80
  • ROI 0.20%
  • W% 51.75%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 5103
  • Unitų atspėta: 37806.80
  • W-L-T : 2576-2402-125
  • Vid. unitų skaičius: 7.39
  • Unitų spėta: 37733.00
  • Vid. koeficientas: 116.5
 

Unitų pokytis

10092847668602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (12)

  • Kas tau yra velny?? sin3r klause ka imt tai ir pasiuliau tigers. bet pries varzybas dar susirasem. ka ciu tupais vadini?
  • Esmė kad paėmęs esu -1.5 į dublį, o statymas dabar eina. šaunuolis velny ;]
  • Kokie jus man juokingi, kai gauna kalbat oj sakiau imkit Tigers tipo, kai jau atvirksciai eina, islenda kitas ir jau kitaip aiskina😁 pz graudu ziureti, todel LT ir yra krize, nes kas antras zmogus tupas, jei ne daznesnis variantas;D
  • Tj kad laimes breakers tikrai 😁
  • Sin3r tai nepaklausei manes 😁 sakiau imk tigers.
  • Tai kad matosi kaip jie žaidžia 😁
  • 1k ir jau gruzas😁 laimes tas Breakers.
  • Prieš mačą smulkiai dublį padariau orions over ir breakers -1.5 ;D Dabar gruzas kad nebespėjau padėt pliusinės melbourne ;/
  • Sin3r ka emei?
  • Antros, bet pries Tigers neturetu buti sunku. under niekad neimk kai los Breakers
  • Kaip jum čia under mačo?
  • Antros varzybos iseiles..